De LTA Trainers

Trainers naar functie (alfabetisch)

Kidstennis

 

Clauwers Birgit
Corstjens Sofie
Geukens Christine
Hendrikx Gijs
Jaeken Sam
Janssen Jeroen
Michiels Brecht
Verbeek Bram
Vereecken Laura
Welters Cedric

 

0471/430805
0476/725962
0476/351444 
0477/843902
0488/159199 
0470/868137
0476/027605
0474/084191 
0473/637352  
0493/705141 

 

 

birgitclauwers@hotmail.com
sofiecorstjens@hotmail.com
Christine@tennis-lta.be
 
gijs.msk@gmail.com
Sammeke.jaeken@hotmail.be 
jeroenjanssen_97@hotmail.com
michiels.brecht@telenet.be
bram.verbeek0@gmail.com
laura_vereecken@hotmail.com 
cedricwelters@hotmail.com

 

Trainers

Bex Danny
Boesten Paul
Clauwers Luc
Devries Tom
Devries Robert
Gerards Jean Paul
Geukens Christine
Goijens Philippe
Habraken Els
Hechtermans Bart
Ignoul Rob
Milants Paul
Muermans Jos
Raedschelders Die
Rosiers Serge

0475/370596
00316/55262874
0497/394439
0479/394887
0498/571761
00316/38041410
0476/351444
0479/501922
0477/912690
0494/600359
0498/299423
0475/234544
0479/435833 
0475/330620
0473/990124

danny.bex1@telenet.be
info@duurzametechniek.nl
luc@tennis-lta.be
Tom@tennis-lta.be 
robertdevries1945@hotmail.com
jeanpaulgerards@hotmail.com
christine@tennis-lta.be
philippe@tennis-lta.be

els@tennis-lta.be
bart.hechtermans@gmail.com
ignoul@hotmail.com
paul.milants@proximus.be
muermans.jos@telenet.be
die.raedschelders@gmail.com
serge@tennis-lta.be

Conditietrainer

     

Hoofdtrainers - organisatie

Kidstennis wit, blauw en rood
/ kidstoer zomer en winter:
Geukens Christine
0476/351444 christine@tennis-lta.be

Kidstennis oranje en groen: Goijens Philippe 0479/501922 philippe@tennis-lta.be
Jeugd recreatie: Goijens Philippe 0479/501922 philippe@tennis-lta.be
Jeugd competitie, competitie plus:
Clauwers Luc
0497/394439 luc@tennis-lta.be
Jeugd doorgedreven competitie: Goijens Philippe 0479/501922 philippe@tennis-lta.be
Volwassenen, stages volwassenen: Die Raedschelders 0475/330620 die.raedschelders@gmail.com
Start 2 Tennis: Die Raedschelders 0475/330620 die.raedschelders@gmail.com
Kidsstage, stages jeugd
recrea <14j, taalstage: 
 
Habraken Els 0477/912690 els@tennis-lta.be

Conditietraining

Mentale training en consulting

 

Devries Ann

 

0475/613005

Kurt@s-p-c.be 

Tennis en studie: Goijens Philippe 0479/501922 philippe@tennis-lta.be
VTV - clubtesten: Geukens Christine 0476/351444 christine@tennis-lta.be
Medisch verantwoordelijke: Dr. Corstjens Vik 089/568541 enkel via praktijk
Financieel: Clauwers Luc 0497/394439 luc@tennis-lta.be
Stichter LTA: Devries Robert  0498/571761  robertdevries1945@hotmail.com
Verantwoordelijke
dagelijkse leiding:
Goijens Philippe 0479/501922 philippe@tennis-lta.be
Eindverantwoordelijke: Devries Tom 0479/394887 tom@tennis-lta.be